Onderlinge wedstrijden 9 maart

Zaterdag 9 maart hebben we weer een mooie strijd gehad bij de Onderlinge Wedstrijden. Met een onderdeel schoolslag en een onderdeel hindernis was de middag weer mooi gevuld. Hieronder volgen de uitslagen.

Schoolslag

05 t/m 08 jaar jongens en meisjes  1e    Kieran Maas

                                                                     2e    Norah Maas

                                                                     3e    Janelle Vlaar

09 t/m 11 jaar jongens                       1e     Daniel van Barreveld

                                                                     2e     Luuk Vermeulen

                                                                     3e     Nick Stelling

09 t/m 11 jaar meisjes                        1e     Kim Stelling

                                                                     2e     Sarah Jong

                                                                     3e     Sofie Willemsen

12 t/m 14 jaar jongens                        1e     Daan Boukens

                                                                     2e     Wessel Tip

                                                                     3e     Guus Abbekerk

12 t/m 14 jaar meisjes                       1e      Mijke Slijkerman

                                                                     2e     Lisanne Willemsen

                                                                     3e     Ulrika van Son

15 t/m 24 jaar dames                         1e      Maureen Vreeker

                                                                     2e     Serena Reus

                                                                     3e     Lisamarie Jong

15 t/m 24 jaar heren                           1e      Emiel Bleeker

                                                                     2e     Bart Koppies

                                                                     3e     Rick Molenaar

25 jaar en ouder dames                      1e     Sandra Molenaar

                                                                     2e     Nienke Haaima

                                                                     3e     Marleen Kunst

25 jaar en ouder heren                       1e     Anton Gorter

                                                                     2e     Mark Boukens

                                                                     3e     Erik Houtsma

Hindernis

05 t/m 08 jaar jongens en meisjes  1e     Norah Maas

                                                                     2e     Kieran Maas

                                                                     3e     Norah Mantel

09 t/m 11 jaar jongens                       1e      Daniel van Barreveld

                                                                     2e     Luuk Vermeulen

                                                                     3e     Nick Stelling

09 t/m 11 jaar meisjes                        1e     Kim Stelling

                                                                     2e     Sarah Jong

                                                                     3e     Ailin Maas

12 t/m 14 jaar jongens                        1e     Daan Boukens

                                                                     2e     Wessel Tip

                                                                     3e     Guus Abbekerk

12 t/m 14 jaar meisjes                       1e      Sarah Maas

                                                                     2e     Eline Boon

                                                                     3e     Ulrika van Son

15 t/m 24 jaar dames                         1e      Sabine Boukens

                                                                     2e     Serena Reus

                                                                     3e     Maaike Sandstra

15 t/m 24 jaar heren                           1e      Bart Koppies

                                                                     2e     Rick Molenaar

                                                                     3e     Remco Broersen

25 jaar en ouder dames                      1e     Sandra Molenaar

                                                                     2e     Nienke Haaima

                                                                     3e     Mariken Koelman

25 jaar en ouder heren                       1e     Anton Gorter

                                                                     2e     Eric Houtsma

                                                                     3e     Mark Boukens

Totaal uitslag:

05 t/m 08 jaar jongens en meisjes  1e     Norah Maas

                                                                     2e     Kieran Maas

                                                                     3e    Janelle Vlaar

09 t/m 11 jaar jongens                       1e      Daniel van Barreveld

                                                                     2e     Luuk Vermeulen

                                                                     3e     Nick Stelling

09 t/m 11 jaar meisjes                        1e     Kim Stelling

                                                                     2e     Sarah Jong

                                                                     3e     Ailin Maas

12 t/m 14 jaar jongens                        1e     Daan Boukens

                                                                     2e     Wessel Tip

                                                                     3e     Guus Abbekerk

12 t/m 14 jaar meisjes                       1e      Sarah Maas

                                                                     2e     Lisanne Willemsen

                                                                     3e     Marit Koppies

15 t/m 24 jaar dames                         1e      Serena Reus

                                                                     2e     Maureen Vreeker

                                                                     3e     Romy Abbekerk

15 t/m 24 jaar heren                           1e      Bart Koppies

                                                                     2e     Rick Molenaar

                                                                     3e     Emiel Bleeker

25 jaar en ouder dames                      1e     Sandra Molenaar

                                                                     2e     Nienke Haaima

                                                                     3e     Mariken Koelman

25 jaar en ouder heren                       1e     Anton Gorter

                                                                     2e     Eric Houtsma

                                                                     3e     Mark Boukens

Geplaatst in Uncategorized.

Geef een reactie