Uitslag Onderlinge wedstrijden

Onderlinge wedstrijden 10 maart 2018.

 

Het was gister weer een leuke middag. Iedereen bedankt voor zijn inzet.
Hierbij de uitslagen van de verschillende onderdelen en totaal:

Jongens en meisjes 5 t/m 8 jaar:

Vrije slag
1e Sarah Gorter
2e Elien Slijkerman
3e Pepijn van Meersbergen

Hindernis:
1e Luuk Vermeulen
2e Sarah Gorter
3e Elien Slijkerman

Totaaluitslag:
1e Sarah Gorter
2e Elien Slijkerman
3e Luuk Vermeulen

Jongens 9 t/m 11 jaar:

Vrije slag:
1e Roan Beemster
2e Daniel van Barreveld
3e Ryan van Veen

Hindernis:
1e Roan Beemster
2e Daniel van Barreveld
3e Quinten Petrick

Totaal uitslag:
1e Roan Beemster
2e Daniel van Barreveld
3e Ryan van Veen

Meisjes 9 t/m 11 jaar:

Vrije slag
1e Ailin Maas
2e Sofie Willemsen
3e Rosa Slijkerman

Hindernis:
1e Ailin Maas
2e Sofie Willemsen
2e Rosa Slijkerman

Totaal uitslag:
1e Ailin Maas
2e Sofie Willemsen
3e Rosa Slijkerman

Jongens 12 t/m 14 jaar:

Vrije slag:
1e Daan Boukens
2e Oscar Brugman

Hindernis:
1e Daan Boukens
2e Oscar Brugman
3e Wessel Tip

Totaal uitslag:
1e Daan Boukens
2e Oscar Brugman
3e Wessel Tip

Meisjes 12 t/m 14 jaar:

Vrije slag:
1e Sarah Maas
2e Mijke Slijkerman
3e Serena Reus

Hindernis:
1e Sarah Maas
2e Serena Reus
3e Lisanne Willemsen

Totaal uitslag:
1e Sarah Maas
2e Serena Reus
3e Lisanne Willemsen

Dames 15 t/m 24 jaar:

Vrije slag:
1e Thalita Houtsma
2e Celeste Zwirs
3e Sabine Boukens

Hindernis:
1e Sabine Boukens
2e Eva Wiechmann
3e Thalita Houtsma

Totaal uitslag:
1e Sabine Boukens
2e Thalita Houtsma
3e Eva Wiechmann

Heren 15 t/m 24 jaar:

Vrije slag:
1e Bart Koppies
2e Damian Houtsma
3e Boy Boukens

Hindernis:
1e Boy Boukens
2e Wesley Zwirs
3e Bart Koppies

Totaal uitslag:
1e Bart Koppies
2e Boy Boukens
3e Damian Houtsma

Dames 25 jaar en ouder:

Vrije slag:
1e Sandra Molenaar
2e Mariken Koelman
3e Hanneke Sasbrink

Hindernis:
1e Sandra Molenaar
2e Mariken Koelman
3e Nienke Haaima

Totaal uitslag:
1e Sandra Molenaar
2e Mariken Koelman
3e Nienke Haaima

Heren 25 jaar en ouder:

Vrije slag:
1e Koen Gorter
2e Anton Gorter
3e Maarten Brandsma

Hindernis:
1e Anton Gorter
2e Koen Gorter
3e Eric Houtsma.

Totaal uitslag:
1e Koen Gorter
2e Anton Gorter
3e Maarten Brandsma.

 

Geplaatst in Uncategorized.

Geef een reactie