Zaterdag 9 maart hebben we weer een mooie strijd gehad bij de Onderlinge Wedstrijden. Met een onderdeel schoolslag en een onderdeel hindernis was de middag weer mooi gevuld. Hieronder volgen de uitslagen.
Schoolslag
05 t/m 08 jaar jongens en meisjes 1e Kieran Maas
2e Norah Maas
3e Janelle Vlaar
09 t/m 11 jaar jongens 1e Daniel van Barreveld
2e Luuk Vermeulen
3e Nick Stelling
09 t/m 11 jaar meisjes 1e Kim Stelling
2e Sarah Jong
3e Sofie Willemsen
12 t/m 14 jaar jongens 1e Daan Boukens
2e Wessel Tip
3e Guus Abbekerk
12 t/m 14 jaar meisjes 1e Mijke Slijkerman
2e Lisanne Willemsen
3e Ulrika van Son
15 t/m 24 jaar dames 1e Maureen Vreeker
2e Serena Reus
3e Lisamarie Jong
15 t/m 24 jaar heren 1e Emiel Bleeker
2e Bart Koppies
3e Rick Molenaar
25 jaar en ouder dames 1e Sandra Molenaar
2e Nienke Haaima
3e Marleen Kunst
25 jaar en ouder heren 1e Anton Gorter
2e Mark Boukens
3e Erik Houtsma
Hindernis
05 t/m 08 jaar jongens en meisjes 1e Norah Maas
2e Kieran Maas
3e Norah Mantel
09 t/m 11 jaar jongens 1e Daniel van Barreveld
2e Luuk Vermeulen
3e Nick Stelling
09 t/m 11 jaar meisjes 1e Kim Stelling
2e Sarah Jong
3e Ailin Maas
12 t/m 14 jaar jongens 1e Daan Boukens
2e Wessel Tip
3e Guus Abbekerk
12 t/m 14 jaar meisjes 1e Sarah Maas
2e Eline Boon
3e Ulrika van Son
15 t/m 24 jaar dames 1e Sabine Boukens
2e Serena Reus
3e Maaike Sandstra
15 t/m 24 jaar heren 1e Bart Koppies
2e Rick Molenaar
3e Remco Broersen
25 jaar en ouder dames 1e Sandra Molenaar
2e Nienke Haaima
3e Mariken Koelman
25 jaar en ouder heren 1e Anton Gorter
2e Eric Houtsma
3e Mark Boukens
Totaal uitslag:
05 t/m 08 jaar jongens en meisjes 1e Norah Maas
2e Kieran Maas
3e Janelle Vlaar
09 t/m 11 jaar jongens 1e Daniel van Barreveld
2e Luuk Vermeulen
3e Nick Stelling
09 t/m 11 jaar meisjes 1e Kim Stelling
2e Sarah Jong
3e Ailin Maas
12 t/m 14 jaar jongens 1e Daan Boukens
2e Wessel Tip
3e Guus Abbekerk
12 t/m 14 jaar meisjes 1e Sarah Maas
2e Lisanne Willemsen
3e Marit Koppies
15 t/m 24 jaar dames 1e Serena Reus
2e Maureen Vreeker
3e Romy Abbekerk
15 t/m 24 jaar heren 1e Bart Koppies
2e Rick Molenaar
3e Emiel Bleeker
25 jaar en ouder dames 1e Sandra Molenaar
2e Nienke Haaima
3e Mariken Koelman
25 jaar en ouder heren 1e Anton Gorter
2e Eric Houtsma
3e Mark Boukens