Contact

E-mailadressen

Voorzitter (Bob):
voorzitter@rbdestreek.nl

Secretaris (Richard):
secretaris@rbdestreek.nl

Penningmeester (Dia):
penningmeester@rbdestreek.nl

Bestuur (algemeen):
bestuur@rbdestreek.nl

Commissie Zwemmend Redden:
zwemmendredden@rbdestreek.nl

Commissie Varend Redden:
waterhulpverlening@rbdestreek.nl

Evenementencommissie:
evenementen@rbdestreek.nl

Commissie Beheer Clubgebouw (De Bink):
clubgebouw@rbdestreek.nl

Werkgroep Promotie en Reclame:
promotie@rbdestreek.nl

Postadres

Burgemeester Schrijnderlaan 41
1613JW Grootebroek

Clubgebouw De Bink

Vaartrainingen en theorielessen

Wijzend 74A
1613KP Grootebroek

 

Zwembad De Kloet

Zwemtrainingen

Raadhuislaan 8
1613 KR Grootebroek